Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Міністр економіки хоче обговорити скасування ЄСВ і підвищення податку на нерухомість

29.10.2019, 14:15
1689
1

Державну підтримку повинні отримувати тільки ті, хто працює прозоро
Державну підтримку повинні отримувати тільки ті, хто працює прозоро

Тимофій Милованов, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, на своїй сторінці у мережі "Фейсбук" озвучив низку ідей, покликаних стимулювали створення робочих місць і підвищення зарплат. На думку міністра, для цього потрібно максимально знизити податки на працю. Натомість збільшити податки на активи, зокрема нерухомість, та залишити ПДВ.

Т. Милованов пише: "Я розумію, що на сьогодні це неможливо, але я би розглянув таку податкову реформу". Реформа, на його думку, повинна передусім включати скасування ЄСВ, максимальне зниження ПДФО, збільшення податків на нерухомість і землю.

Міністр говорить про необхідність покращення збирання ПДВ та податків на активи. А також - про детінізацію економіки прямими і непрямими методами. При цьому надавати державну підтримку бізнесу слід тільки за умови роботи "в білу" та створення достатньої кількості робочих місць.

Сенс цих ідей - "зняти з порядку денного питання ФОПів, забезпечити стимули для створення робочих місць, підвищення зарплат та зменшення безробіття", за словами міністра.

Джерело: сторінка Т. Милованова у Facebook

Втомились від податкових "сюрпризів"?

Легкий доступ до даних про сплату податків, борги, штрафи та переплати вашого бізнесу.

Як? Отримайте тестовий доступ до сервісу Liga:REPORT, зайдіть у модуль "Стан розрахунків з бюджетом" та завантажте ЕЦП директора.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар