Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Вимогу до імпортних автомобілів відповідати ЄВРО-6 можуть перенести на 2025 рік

7 листопада 2019, 09:40
352
0
Реклама

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді ухвалити за основу та в цілому законопроект № 2078-1. Законопроект відтермінує до 1 січня 2025 року вимогу до транспортних засобів відповідати екологічним стандартам ЄВРО-6. Таке перенесення вимог стосуватиметься нових легкових автомобілів.

Нагадаємо, що наразі законодавство передбачає: пропуск на митну територію України транспортних засобів з 1 січня 2020 року можливий за умови їх відповідності стандарту не нижче рівня "ЄВРО-6". Виняток - транспорті засоби, вироблені в Україні або ввезені на митну територію України до 31 грудня 2019 року включно.

Фіскальне відомство щодо цього питання зазначало, що документом, який засвідчує відповідність транспортних засобів таким вимогам є сертифікат або інший документ про підтвердження відповідності, виданий згідно із законодавством України

Джерело: сайт ВРУ

Для отримання доступу до документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини