Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

В податковій накладній описка в назві покупця: чи буде податковий кредит

8 листопада 2019, 08:50
510
0
Реклама

ДПС роз'яснила, чи правомірно формувати податковий кредит на підставі податкової накладної, у якій під час зазначення назви продавця допустили орфографічну помилку (а саме зазначили "пдпріємство"). А ось всі інші реквізити податкової накладної зазначили правильно.

Реквізит "назва продавця товарів/послуг", який віднесено до складу обов'язкових, має відповідати формулюванню у статутних документах.

Водночас орфографічна помилка у податковій накладній, а саме якщо у назві продавця зазначено слово "пдпріємство" замість "підприємство", не заважає ідентифікувати здійснену операцію (її зміст, період, сторони, суму нарахованого податку, тощо).

Тому така орфографічна помилка не може бути єдиною підставою для визнання податкової накладної такою, що складена з порушенням норм ПКУ. Відповідно, податкова накладна із зазначеною помилкою не може бути єдиною підставою для невизнання податкового кредиту.

Джерело: ІПК ДПСУ від 29.10.2019 р. № 1071/6/99-00-07-03-02-15/ІПК

Про правила складання розрахунків коригування читайте в матеріалі "Виправлення помилок у податкових накладних: як скласти розрахунок коригування" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини