Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Єдинникам не стане гірше від РРО-реформи – голова ДПС

11.11.2019, 12:10
900
0

Про новації в РРО-сфері вчергове говорили у телеефірі
Про новації в РРО-сфері вчергове говорили у телеефірі

Зміни до законодавства щодо застосування РРО не погіршують правил використання спрощеної системи оподаткування. Навпаки, ці правила лібералізуються. Про це заявив голова ДПС Сергій Верланов. "Ці закони не направлені на погіршення правил чи на зміну спрощеної системи оподаткування. Більше того, цими законами по другій групі фізичних осіб-підприємців - платників єдиного податку збільшується ліміт з 1,5 до 2,5 мільйонів", - повідомив Сергій Верланов. Додамо від себе, що збільшення ліміту для єдинників другої групи відбудеться 1 січня 2021 року.

Головний податківець також наголосив, що РРО не потрібно використовувати спрощенцям І групи (річний дохід до 300 тис. грн), а також фізособам, які продають на ринку власні вживані речі або продукти власного підсобного господарства. "Третя група - це, як правило, послуги - юридичні чи ІТ. Вони фактично будуть обліковуватися так, як і сьогодні. Тому, на мою думку, ці закони насамперед не направлені на додатковий тягар, на зміну правил щодо обліку товарів", - зазначив очільник ДПС.

Також він підкреслив, що облік товарів є обов'язковим тільки для виключних видів діяльності. Це стосується торгівлі підакцизними товарами, складною побутовою технікою, лікарськими засобами. Для інших фізосіб-підприємців облік товарів буде не обов'язковим.

Нагадаємо, що ключові зміни цьогорічної реформи РРО ми розглянули в публікаціях:

- Для яких підприємців РРО стане обов'язковим із 1 жовтня 2020 року;

- Безкоштовні програмні РРО: які норми запрацюють із 19 квітня 2020 року;

- Тріада нових обов'язків у власників РРО - з 19 квітня 2020 р.;

- У скільки обійдеться підприємству невидача чеку покупцю;

- РРО-кешбек: привабливий і важкодосяжний;

- QR-коди та електронні чеки на пошту стануть реальністю у 2020 році.

Джерело: сайт ДПС

Для отримання доступу до документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар