Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У працівника дві податкові соцпільги в одному кварталі: як заповнити ф. № 1ДФ

11 листопада 2019, 16:40
258
0
Реклама

Податківці роз'яснили, як податковим агентам заповнювати графи ф. № 1 ДФ у випадку, коли один працівник в звітному кварталі в одному місяці користувався однією податковою соцпільгою, в двох інших - іншою.

За загальним правилом графи 3, 3а та 4, 4а розд. I "Суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і суми утриманого з них податку" заповнюють наступним чином:

- у графі 3а "Сума нарахованого доходу" - (за звітний квартал) дохід, який нарахований фізичній особі відповідно до ознаки доходу згідно з довідником ознак доходів;

- у графі 3 "Сума виплаченого доходу" - сума фактично виплаченого доходу платнику податку податковим агентом;

- у графі 4а "Сума нарахованого податку" - сума податку, нарахованого та утриманого з доходу, нарахованого платнику податку;

- у графі 4 "Сума перерахованого податку" - фактична сума перерахованого податку до бюджету.

Якщо у фізособи в звітному кварталі наявні дві ознаки податкової соцпільги, наприклад "02" та "04" за однією ознакою доходу "101", податковий агент у ф. № 1ДФ повинен сформувати два рядки. В кожному з цих рядків у графі 5 слід зазначити ознаку доходу "101", а у графі 8 - ознаку податкової соцпільги "02" та "04" відповідно. Окрім того у такому разі перший рядок заповнюють в загальному порядку з відображенням усіх граф, а в другому рядку у графах 3а, 3, 4а, 4 - проставляються прочерки.

Такий механізм заповнення ф. №1 ДФ фахівці ДПСУ надали у роз'ясненні з категорії 103.25 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.sfs.gov.ua).

А практичні аспекти застосування вказаних правил ми навели у статті "Приклади заповнення розділу І форми № 1ДФ" електронного видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та інших документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини