Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ДПС указала, як покарають за друкування Z-звіту кілька разів за зміну

11.12.2019, 14:50
495
0

Щоденно друкувати Z-звіт, а також забезпечувати його зберігання в КОРО зобов'язані всі суб'єкти господарювання, що здійснюють розрахункові операції.
Щоденно друкувати Z-звіт, а також забезпечувати його зберігання в КОРО зобов'язані всі суб'єкти господарювання, що здійснюють розрахункові операції.

Фіскали роз'яснили, чи можна підприємству друкувати декілька Z-звітів за зміну та чи карають за це.

Вони нагадали, що суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та безготівковій формах під час продажу товарів у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов'язані щоденно друкувати фіскальні звітні чеки у разі здійснення розрахункових операцій (п. 9 ст. 3 Закону № 265).

При цьому максимальна кількість таких фіскальних звітних чеків чинним законодавством не встановлена.

Отже, у разі здійснення розрахункових операцій суб'єкт господарювання зобов'язаний роздрукувати на РРО не менше одного фіскального чеку.

Зверніть увагу!

Також фіскали повідомили, що відповідальність за друкування декількох Z-звітів за зміну у разі додержання всіх процедурних моментів чинним законодавством не встановлена.

Джерело: ІПК ДПСУ від 21.06.2019 р. № 2858/6/99-99-14-05-01-15/ІПК.

Що таке Х-звіт і Z-звіт та яка між ними різниця, дізнавайтесь із ситуації для бухгалтера "Службові Z-звіт та X-звіт".

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та іншим документам інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар