Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чому місцеві бюджети недоотримують кошти – в ДПС назвали причини

12.12.2019, 14:45
444
0

Основним джерелом надходжень місцевих бюджетів є власні доходи, у т. ч. місцеві податки і збори.
Основним джерелом надходжень місцевих бюджетів є власні доходи, у т. ч. місцеві податки і збори.

Фахівці ДПС назвали причини, із-за яких місцеві бюджети недоотримують кошти.

Так, при проведенні перевірок встановлено, що місцеві бюджети недоотримують суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки внаслідок недекларування загальної площі об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності юросіб.

Крім того, існують непоодинокі факти несплати орендної плати за земельну ділянку внаслідок невідображення в податковій звітності окремих площ земельних ділянок, що орендують у сільських та міських рад.

За словами податківців, успішний розвиток територіальної громади залежить не лише від розмірів прийнятих ставок майнових податків, а й від роботи з проведення інвентаризації об'єктів нерухомого майна, землі та надання такої інформації до органів ДПС.

За повідомленням прес-служби ДПСУ.

Хто визначає розмір податкових зобов'язань із податку на нерухоме майно, та в якому порядку його сплачують, дізнавайтесь за посиланням.

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та іншим документам інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар