Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд відкриє реєстр акцизних марок на алкоголь і сигарети

13.12.2019, 08:30
895
0

Порядок виготовлення, зберігання, продажу марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів наведено у Положенні № 1251.
Порядок виготовлення, зберігання, продажу марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів наведено у Положенні № 1251.

Уряд на засіданні 11 грудня прийняв рішення відкрити реєстр виданих виробникам і імпортерам алкогольних напоїв і тютюнових виробів марок акцизного податку.

"Відтепер, реєстр виданих виробникам та імпортерам алкогольних напоїв та тютюнових виробів марок акцизного податку, буде у відкритому режимі розміщуватись на веб-порталі ДПС", - сказано в повідомленні.

У реєстрі буде зазначено реквізити акцизної марки, а також назва виробника або імпортера, якому було видано марку та дата виробництва марки.

Джерело: офіційна сторінка ДПСУ у Facebook.

Для чого потрібні марки акцизного податку (акцизні марки), як вони мають виглядати, який порядок їх реалізації, дізнавайтесь із ситуації для бухгалтера "Марки акцизного податку".

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та іншим документам інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар