Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чи можна реалізувати алкоголь та тютюнові вироби вроздріб із відстроченням платежу

13.12.2019, 13:55
263
0

Контролери роз’яснили вимоги до фіскальних касових чеків, які мають видаватися у разі продажу товарів в кредит.
Контролери роз’яснили вимоги до фіскальних касових чеків, які мають видаватися у разі продажу товарів в кредит.

Суб'єкт господарювання, який має ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями (тютюновими виробами), може проводити розрахунок за реалізовані алкогольні напої (тютюнові вироби) з відстроченням платежу за умови обов'язкової видачі розрахункового документа. В такому розрахунковому документі має бути зазначена форма оплати "кредит/післяплата/відстрочення платежу". Фіскальний чек, оформлений належним чином, слід видати покупцю під час продажу товарів.

Фахівці ДПСУ також нагадали: розрахункові документи, які друкуються РРО на паперовому носії, можуть містити додаткові дані про проміжний підрахунок загальної суми за чеком, суму здачі та інші дані, зокрема, інформацію, яка визначена технічними вимогами до спеціалізованих РРО (п. 5 р. І Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого наказом Мінфіну від 21.01.2016 р. № 13).

Джерело: роз'яснення з категорії 113.03 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.sfs.gov.ua)

Суб'єктам господарювання, що працюють з РРО, цікавим може бути матеріал "Як діяти в разі виходу РРО з ладу" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар