Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Нові рахунки для сплати ЄСВ діятимуть із 3 січня

17 грудня 2019, 10:45
9586
0
Реклама

Із 3 січня 2020 року функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ, відкриті на балансі центрального апарату Казначейства України (МФО 899998), за стандартом IBAN.

Починаючи з 3 січня 2020 року кошти, які сплачуватимуть платниками на старі рахунки, не будуть зараховуватись. Ці кошти повертатимуть платникам як нез'ясовані надходження.

Переглянути нові реквізити рахунків можна на сайтах територіальних органів ДПС в розділі "Бюджетні рахунки", або отримати, звернувшись до Центрів обслуговування платників при податкових інспекціях.

Реквізити рахунків для сплати ЄСВ по областям переглядайте за посиланням.

Зверніть увагу! Прийнятним варіантом для виплати зарплати за грудень 2019 року, який не виходить за межі дозволених із 1 по 7 число, залишається лише 3 січня (п'ятниця). Проте, сплачуючи податки та ЄСВ із зарплати 3 січня 2020 року, уже буде задіяно нові бюджетні рахунки та рахунки для сплати ЄСВ. Натомість, виплативши зарплату в останні дні грудня, можна ще користуватися старими бюджетними рахунками. Про це читайте у матеріалі "Виплата зарплати за грудень: як укластись у строки" сервісі "Інтерактивна бухгалтерія". Скористайтеся тестовим 3-денним доступом.

За новими бюджетними рахунками звертайтеся до податкових інспекцій із 20 грудня.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини