Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Оплату за державні послуги перевірятимуть новим сервісом "сhеск"

24.12.2019, 14:40
815
0

Уряд схвалив постанову, яка впроваджує новий електронний сервіс
Уряд схвалив постанову, яка впроваджує новий електронний сервіс

Гарною новиною для громадян поділився міністр КМУ, Дмитро Дубілет - сервіс check.gov.ua офіційно проголосували на засіданні уряду. Інформація розміщена на сторінці міністра у мережі Facebook.

За допомогою цього сервісу можна перевіряти квитанції в електронній формі, а не вимагати їх у папері з мокрою печаткою. Бо зараз, якщо ви сплачуєте за держпослуги (паспорт, авто, РАЦС тощо) - у вас вимагають квитанцію з банку. Тому ви зазвичай не можете просто платити через Інтернет-банк або мобільний додаток.

Як працює сервіс:

1. Замість паперової квитанції ви надаєте просто її код.

2. Той, хто перевіряє платіж, просто заходить на check.gov.ua та вводить цей код.

До речі, часто у місцях надання послуг знаходяться каси банків з величезними комісіями. Цей сервіс дозволить тепер платити через смартфон, а не через ці каси. Таким чином, можна заощаджувати не лише час, а й гроші.

Водночас зважайте, що поки що до сервісу підключені два банки - ПриватБанк і monobank, інші банки будуть підключені найближчим часом.

Упродовж місяця міністерства змінять посадові інструкції в усіх точках надання державних послуг. А щоб закріпити запуск нового сервісу, працюватиме гаряча лінія, куди кожен бажаючий зможе поскаржитись, якщо держслужбовці будуть відмовлятися приймати квитанції в електронній формі.

Корисно знати:

- QR-коди та електронні чеки на пошту стануть реальністю у 2020 році;

- тріада нових обов'язків у власників РРО - з 19 квітня 2020 р.;

- безкоштовні програмні РРО: які норми запрацюють із 19 квітня 2020 року.

Детінізація розрахунків у сфері торгівлі і послуг, обов'язковість РРО для спрощенців другої - четвертої груп та підвищення штрафів у сфері розрахунків - усе щодо РРО-змін ми зібрали в темі розділу "Актуально" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся тестовим 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар