Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чи подавати форму № 1-ОПП у разі переходу на обслуговування в інший контролюючий орган

16.01.2020, 14:40
212
0

Дані про взяття на облік платника податків передаються до ЄДР у день взяття на облік у контролюючому органі за новим місцезнаходженням.
Дані про взяття на облік платника податків передаються до ЄДР у день взяття на облік у контролюючому органі за новим місцезнаходженням.

Фахівці ДПС нагадали, чи подавати форму № 1-ОПП при переведенні юрособи на обслуговування з одного контролюючого органу до іншого.

Вони нагадали, що переведення платника до контролюючого органу за новим місцезнаходженням здійснюють контролюючі органи протягом місяця.

Нагадаємо, що юрособи зобов'язані подати відомості стосовно осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку, до контролюючого органу у 10-денний строк, з виникнення змін у облікових даних, шляхом подання заяви за ф. №1-ОПП із позначкою "Відомості про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку" (п. 9.3 розд. IX Порядка №1588).

Отже, якщо у юрособи під час процедури переведення на обслуговування з одного контролюючого органу до іншого, виникає необхідність подання інформації про особу, відповідальну за ведення бухобліку, то він подає заяву за ф. №1-ОПП.

В такому разі дані про взяття на облік платника податків передають до ЄДР, у день взяття на облік у контролюючому органі за новим місцезнаходженням із зазначенням:

- дати та номера запису про взяття на облік;

- назви та ідентифікаційного коду контролюючого органу, у якому платника податків взято на облік.

Оприлюднюють такі дані на порталі електронних сервісів Мінюсту та на офіційному веб-порталі ДПСУ.

За повідомленням ГУ ДПС у Тернопільській області.

Підприємство змінило своє місцезнаходження , куди звітувати і сплачувати податки, дізнавайтесь із матеріалу видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та інших документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар