Податківці та інспектори праці шукатимуть неоформлених працівників на торгових точках

28.01.2020, 16:40
3973
0

Основна ціль рейдів – забезпечити офіційне працевлаштування
Основна ціль рейдів – забезпечити офіційне працевлаштування

Фахівці Держпраці і податківці впродовж 20-31 січня розкажуть роботодавцям про необхідність офіційного працевлаштування.

Навідаються до роботодавців (у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування) та пояснять необхідність офіційного працевлаштування працівників.

В свою чергу роботодавці після такого візиту матимуть змогу добровільно оформити всіх працівників відповідно до чинного законодавства.

Водночас звертаємо увагу, що після роз'яснювальних заходів працівники контролюючих органів будуть проводити перевірки зазначених роботодавців щодо дотримання законодавства про працю. І якщо порушення не будуть виправлені, то штрафуватимуть як того вимагає ч. 2 ст. 265 КЗпП.

Джерело: ГУ Держпраці у Дніпропетровській області та прес-служба ДПСУ.

Які бувають види трудового договору, порядок його укладення й інші умови прийняття працівника на роботу, дізнавайтесь із ситуації для бухгалтера "Укладення трудового договору".

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та інших документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар

Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту