Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Аграріям дадуть часткові гарантії за кредитами

6 лютого 2020, 17:10
269
0
Реклама

Уряд створить ефективний інструмент, який спростить отримання кредитів дрібним фермерам, які не мають кредитної історії. Для цього сформують Фонд часткового гарантування кредитів. Він дозволить покращити доступ малих та середніх суб'єктів підприємництва (до 500 гектарів) до банківських кредитів, зменшивши вартість їх залучення, а також мінімізувати ризики можливого неповернення кредитів.

Держбюджетом на 2020 рік передбачено кошти в обсязі 240 млн грн для формування статутного капіталу цього Фонду.

Разом з тим, для запуску такого Фонду необхідно аби Рада ухвалила розроблений Мінекономіки законопроект "Про Фонд часткового гарантування кредитів в сільському господарстві". Його текст розміщено за посиланням.

Основний вид діяльності Фонду - надавати часткові гарантії за кредитними зобов'язаннями малих і середніх суб'єктів підприємництва, що здійснюють діяльність у сільському господарстві.

За повідомленням сайту Мінекономіки.


Аграріям варто знати останні новації в ліцензуванні зберігання пального, про які йшлося у статті видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та інших документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтесяТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини