Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Отримати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки стане простіше

18 лютого 2020, 08:30
1904
0
Реклама

Мінекономрозвитку розробило проєкт змін до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженого постановою КМУ від 26.10.2011 р. № 1107.

Як ідеться у пояснювальній записці, вдосконалять механізм декларативного принципу на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Зокрема, передбачається зменшити кількість категорій суб'єктів господарювання, яким необхідно отримувати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, та розширити категорії суб'єктів господарювання, які матимуть право на виконання робіт підвищеної небезпеки, експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці.

Також проектом акта пропонують встановити термін подання заяви на продовження строку дії дозволу.

Нагадуємо, що дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки потрібні, зокрема, для отримання ліцензії на зберігання пального. Більше про це - у матеріалі "Ліцензії на право зберігання пального: хто отримує, порядок отримання, відповідальність" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся демо-доступом до сервісу.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини