Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Держава запустила доставку проданих на аукціонах автомобілів

20 лютого 2020, 09:30
13722
0
Реклама

Державне підприємство "СЕТАМ" Міністерства юстиції України на своєму електронному майданчику OpenMarket запускає послугу з доставки майна по всій країні. Про це інформує сайт Мінюсту.

Йдеться про те, що покупець зможе забрати придбаний на аукціоні автомобіль у найближчому до нього обласному центрі. А через декілька тижнів буде можливість замовити доставку й іншого рухомого майна. Це зручно, якщо особа є переможцем торгів з реалізації транспортного засобу, але він знаходиться в іншій області. Але оброблені можуть бути лише запити на перевезення по лоту, за яким саме ця особа є переможцем та повністю здійснила розрахунок за лот (з ДВС, приватним виконавцем та ДП "СЕТАМ").

Щоб замовити доставку необхідно:

- перемогти в аукціоні;

- повністю розрахуватися за виграний лот;

- подати заявку на доставку;

- отримати рахунок на e-mail та оплатити його;

- забрати майно зі складу ДП "СЕТАМ" в обраному обласному центрі.

Нагадаємо, що OpenMarket - це засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет з використанням технології Blockchain. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року. Раніше на його основі запрацювали електронні аукціони з продажу прав оренди держземлі на Blockchain.

Відслідковуйте зміни в законодавстві в інформаційно-правовій системі ЛІГА:ЗАКОН. Скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідної вам інформації.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини