Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Держава даватиме по 5000 грн і по 2 га землі на кожну корову

4 березня 2020, 16:40
18447
9
Реклама

Мінекономіки планує дотувати сімейні ферми, які утримують від 5 до 25 ВРХ молочного напряму. Про це повідомляє сайт міністерства.

Мінекономіки розробило зміни до Порядку № 106, якими, зокрема, пропонується надання спеціальної бюджетної дотації за утримання корів фермерським господарствам.

Цільовою аудиторію є фермерські господарства, у тому числі й сімейні фермерські господарства, що провадять діяльність у галузі тваринництва та мають у власності від п'яти до двадцяти п'яти корів молочного напряму продуктивності, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства.

Дотація за утримання корів надається на безповоротній основі за кожну, наявну станом на 1 липня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку корову, в розмірі 5000 гривень за одну голову.

Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький під час ХІІІ Міжнародного молочного конгресу розповів, що влада має намір до червня цього року напрацювати програми підтримки агросектору, які діятимуть впродовж наступних трьох років. Про це інформує Асоціація виробників молока. Зокрема, це програма компенсації купівлі племінного високопродуктивного поголів'я, програма компенсації до 30% реконструкцій та будівництва тваринницьких комплексів та програма здешевлення кредитів до 5% до 1,5 облікової ставки НБУ, але не більше 15 млн грн на групу пов'язаних осіб. "Також ми б хотіли реалізувати програму підтримки земельним ресурсом молочного тваринництва із розрахунку додатково 2 га на 1 корову", - сказав Тарас Висоцький.

Як відомо, в Україні запрацювали нові норми щодо виробництва, переробки та введення в обіг молока та молочних продуктів. А урядом затверджено Порядок надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки.

Щоб іти в ногу з вимогами чинного законодавства, користуйтеся інформаційно-правовою системою ЛІГА:ЗАКОН. Вона допоможе відслідковувати зміни в законодавстві. Скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідної вам інформації.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини