Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Водіїв каміонів та маршруток зведуть в єдиний реєстр

10 березня 2020, 15:00
1877
0
Реклама

Команда Міністерства інфраструктури України розробила та презентувала базову версію Реєстру професійних водіїв. Про це повідомляє сайт відомства. А нещодавно це ж міністерство запропонувало техогляди всіх автомобілів, масове встановлення тахографів та гігантські штрафи для водіїв.

Відкритий реєстр професійних водіїв, які здійснюють перевезення пасажирів та вантажів, є проектом офіційної електронної бази даних осіб, які мають свідоцтво професійної компетентності та кваліфікаційну картку водія. Завдяки цьому інструменту, стверджують урядовці, перевізники отримають інформацію про професійних водіїв, а контролюючий орган зможе верифікувати кваліфікаційні картки водіїв, що засвідчують компетентність водія. Мінінфраструктури отримає можливість обміну інформацією з контролюючих органів інших країн про водіїв, у яких є кваліфікаційна картка водія. Самі ж пасажири зможуть оцінити якість отриманих послуг та оскаржити дії непрофесійного водія чи перевізника.

Зважайте, що для ФОП-автоперевізників є відмінний помічник, який самостійно розраховує та сплачує податки, - бот-бухгалтер ReporTaх.

У подальших планах команди Міністерства інфраструктури України робота над вдосконаленням базової версії реєстру та її доведення до повноцінного сервісу.

Також нещодавно урядовці створили транспортний портал електронних послуг e-transport.gov.ua. Він об'єднує електронні сервіси у всіх сферах транспортної галузі в одну систему. Зокрема, бізнес отримав електронну товарно-транспортну накладну.

А подати податкову, фінансову та статистичну звітність онлайн та зареєструвати податкові та акцизні накладні допоможе сервіс Liga:Report.

Стало відомо, й як часто будуть перевіряти перевізників пасажирів органи Укртрансбезпеки і чому на дорогах з'являться додаткові інспектори для контролю за автомобілями. Ба більше, підготовку до запровадження автоматичної фото- і відеофіксація порушень ПДР повністю завершено.

Перевірити, чи потрапила ваша компанія до плану перевірок контролюючих органів, можна за допомогою сервісу CONTR AGENT. Оформіть заявку на тестовий доступ.

Окрім того, з'явилась третя (доповнена і доопрацьована) редакція Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників "Випуск 69. Автомобільний транспорт".

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини