Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Витяги з ДЗК та інші послуги Держгеокадастру – отримуйте безконтактно

24.03.2020, 10:45
6580
1

Електронні сервіси відомства працюють у штатному режимі
Електронні сервіси відомства працюють у штатному режимі

Зважаючи на ситуацію, яка склалася в Україні та з метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, Держгеокадастр нагадує про можливість замовлення витягів з Державного земельного кадастру та інших послуг Держгеокадастру онлайн.

Наприклад, аби замовити витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, необхідно скористатися Е-сервісами, або перейти на Публічну кадастрову карту, обрати потрібну ділянку, заповнити запит та сплатити послугу онлайн. Повідомлення про готовність документу, а згодом і скан витягу (у форматі *pdf) буде надіслано на вашу електрону пошту. У такий спосіб, потреба відвідувати ЦНАП відходить на другий план.

Усі Е-сервіси Держгеокадастру працюють у звичному режимі і є, як ніколи актуальними. Кожен охочий має можливість не виходячи з дому ними скористатися.

Перейти на віртуальне спілкування з громадянами та бізнесом під час карантину бажають й інші органи та відомства, про що ми вже повідомляли:

- ЦОПи надають адмінпослуги виключно онлайн;

- Як роботодавцю подати заяву на оплату лікарняних під час карантину - ФСС;

- Довідки про страховий стаж можна отримати онлайн;

- Служба зайнятості обмежила обслуговування клієнтів;

- Декларування доходів відстрочили та запропонували звітувати електронно;

- Держстат бажає бачити звітність підприємств тільки в електронному вигляді.

У період карантину з метою запобігання поширенню коронавірусу варто уникати місць масового скупчення людей та зменшувати кількість непотрібних контактів. Тож радимо вам користуватися електронними сервісами від ЛІГА:ЗАКОН. Бухгалтеру та керівнику підприємства у цьому допоможе сучасний професійний сервіс Liga:Report. Він дозволяє легко та оперативно подати податкову, фінансову та статистичну звітність онлайн, зареєструвати податкові та акцизні накладні. А для підприємців є відмінний помічник, який самостійно розраховує та сплачує податки, - бот-бухгалтер ReporTaх.

Також нещодавно стало відомо, що влада проведе земельні торги попри карантин. До того ж, Держгеокадастр буде здійснювати погодження проектів землеустрою по-новому.


Увійдіть, щоб залишити коментар