Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

НБУ повідомив, які відділення банків будуть зачинені під час карантину

26 березня 2020, 16:30
1098
0
Реклама

Нацбанк продовжує пояснювати, як під час карантину та обмежувальних заходів працюють банки, та що змінюється для позичальників. Про це інформує Фейсбук-сторінка НБУ.

Зокрема, перший заступник Голови НБУ Катерина Рожкова повідомила кілька принципових моментів щодо банківської системи в умовах карантину:

- ключові відділення банків мають працювати, відділення без великого потоку людей можуть бути зачинені;

- банки повинні максимально переводити в онлайн спілкування з клієнтами;

- онлайн-послуги мають працювати безперебійно;

- українці та бізнес мають право на пільгове обслуговування кредитів на час карантину. Національний банк незабаром затвердить універсальні підходи, рекомендовані банкам.

У період карантину з метою запобігання поширенню коронавірусу варто уникати місць масового скупчення людей та зменшувати кількість непотрібних контактів. Тож радимо вам користуватися електронними сервісами від ЛІГА:ЗАКОН. Бухгалтеру та керівнику підприємства у цьому допоможе сучасний професійний сервіс Liga:Report. Він дозволяє легко та оперативно подати податкову, фінансову та статистичну звітність онлайн, зареєструвати податкові та акцизні накладні. А для підприємців є відмінний помічник, який самостійно розраховує та сплачує податки, - бот-бухгалтер ReporTaх.

Раніше повідомлялось, що банки продовжують контролювати сплату ЄСВ під час виплати зарплати. Також стало відомо, що новий регламент роботи СЕП у режимі 23/7 буде запроваджено лише через 30 календарних днів із дня закінчення карантину. Варто зауважити, що окремі банки зупинили продаж валюти населенню, але мали знизити тарифи на онлайн-послуги. При цьому НБУ інформував про дефіцит готівкової іноземної валюти через закриття кордонів.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини