Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

За несвоєчасне оприлюднення фінзвітності за 2019 рік через карантин не каратимуть — законопроект № 3275

31.03.2020, 14:20
534
0

За яких умов діє таке звільнення
За яких умов діє таке звільнення

Як відомо, 30 березня ВРУ прийняла законопроект № 3275. Він, зокрема, звільняє від відповідальності за несвоєчасне подання та оприлюднення фінансової звітності осіб, які зобов'язані це робити згідно зі ст. 11 Закону про бухоблік.

Щоправда, стосується це лише порушення строків оприлюднення фінансової звітності за 2019 рік або консолідованої фінансової звітності за 2019 рік разом з аудиторським звітом.

Водночас звільнення діє за умови, якщо така звітність буде оприлюднена:

- для осіб, які зобов'язані оприлюднювати фінзвітність, крім емітентів цінних паперів, - у період дії карантину або протягом 90 календарних днів з дня, наступного за днем завершення такого карантину, але не пізніше 31.12.2020 р.;

- для емітентів цінних паперів - протягом строку, встановленого п. 7 р. VII Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок", але не пізніше 31.12.2020 р.

Складання, подання та оприлюднення фінансової звітності ми розглядали в статті "Фінансова звітність: форми, строки та порядок подання" сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар