Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чи продовжать санкції для "1С", "Парус", ABBYY, "Яндекс", "Вконтакте"

13.04.2020, 17:35
972
1

Рішення про продовження санкції за РНБО
Рішення про продовження санкції за РНБО

У Раді уже зареєстрований проект Постанови "Про схвалення пропозицій щодо продовження строку застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" від 09.04.2020 р. № 3319.

У разі його схвалення на розгляд РНБО внесуть пропозицію щодо продовження строку застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), відповідно до рішення РНБО від 28.04.2017 р., яке було введено в дію Указом Президента України від 15.05.2017 р. № 133/2017.

Саме цими рішеннями із 17 травня 2017 року строком на 3 роки встановлено санкції РНБО щодо розробників "1С", "Парус", а також ABBYY, "Яндекс", "Вконтакте", "Мейл.ру".

Тож тепер вирішується питання про продовження цих санкцій, які скоро мають завершити свій термін.

У свою чергу СБУ вже пропонує продовжити санкції щодо російських соціальних мереж "Одноклассники" та "ВКонтакте" ще на 3 роки. Відповідні пропозиції Голова СБУ вніс до РНБО.

Максимально просто, а головне дистанційно та безпечно, можна подати всі види податкової звітності за допомогою сервісу Liga:REPORT. Скористайтесятестовим доступом до сервісу Liga:REPORT і оцініть його переваги.

Что доступно бухгалтеру дистанционно в период карантина - описано у матеріалі за посиланням.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар