Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Придбаваємо товари/послуги за бюджетні кошти: що з ПДВ

22.04.2020, 12:15
354
0

Чи буде податковий кредит за такими покупками
Чи буде податковий кредит за такими покупками

Офіс ВПП ДПС нагадав: якщо капітальні трансферти за кодом бюджетної класифікації 3210 не є компенсацією вартості товарів/послуг, які постачає платник ПДВ, то під час їх отримання такий платник не визначає ПДВ-зобов'язання. Адже відсутній об'єкт оподаткування ПДВ.

Зазначені кошти можуть надходити до платника податків й у рахунок оплати вартості поставлених (або тих, що підлягають поставці) таким платником товарів/послуг, основних фондів. У такому разі на дату зарахування цих коштів на банківський рахунок платник ПДВ зобов'язаний визначити податкові зобов'язання виходячи з вартості відповідних товарів/послуг.

Товари/послуги, придбані за рахунок бюджетних коштів, що надійшли платнику податку у вигляді капітальних трансфертів, вважаються придбаними безпосередньо платником. Суми ПДВ, сплачені під час їх придбання, відносяться до податкового кредиту на підставі податкових накладних, складених та зареєстрованих в ЄРПН постачальниками.

З порядком та зразками заповнення податкових накладних можна ознайомитися в статті "Нова податкова накладна в зразках" сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар