Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Дотація на молочних корів та субсидії на угіддя — нова підтримка для фермерів

24 квітня 2020, 10:30
2057
0
Реклама

Як ми й інформували, 22 квітня КМУ прийняв постанову про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств.

Урядовий портал повідомляє, що постановою удосконалюється механізм держпідтримки кооперативам та визначаються додаткові напрями підтримки фермерським господарствам. Зокрема, державна підтримка фермерським господарствам буде реалізуватися за такими напрямами:

1) дотація за утримання від 5-ти корів молочного напряму продуктивності;

2) бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) для новостворених фермерських господарств, яка надаватиметься їм для провадження сільгоспдіяльності;

3) часткова компенсація витрат, пов'язаних з наданням дорадчих послуг;

4) відшкодування сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам 70% вартості (без ПДВ) як придбаних техніки та обладнання, так і профінансованих за рахунок банківського кредиту.

Прийнята постанова розширить доступ фермерських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів до державних фінансових ресурсів. Також вона створить умови для переходу понад 300 фермерів на органічне виробництво, розвитку понад 400 молочних ферм, збільшення не менше ніж на 10 одиниць кількості кооперативів з переробки сільськогосподарської продукції, стимулювання створення понад 1780 фермерських господарств, у тому числі, особами з числа сільської молоді.

Не дайте рейдерам нажитися у період кризи! Поставте свої об'єкти нерухомості на моніторинг у сервісі SMS-Маяк. Сервіс миттєво проінформує про зміни статусу об'єктів нерухомого майна у вигляді сповіщення в особистому кабінеті, sms-повідомлення чи email-листа. Поставити на моніторинг зараз.

Читайте також:

- "Фермери отримують від держави додаткову фінансову підтримку на підставі простої заяви";

- "За яким умов юрособи-єдинники не звітують із земельного податку";

- "Держпраці вказала, як безпечно проводити весняно-польові роботи в умовах карантину";

- "Парламент дав зелене світло закону про вільний продаж сільськогосподарської землі".

Завжди актуальна та корисна інформація для підприємств аграрного сектору та фермерських господарств -- у професійних консультаціях видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН. Сільгосппідприємствам допоможе, зокрема, спецвипуск, присвячений аграрній темі. Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та інших документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини