Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Розпочато впровадження електронної товарно-транспортної накладної

30 квітня 2020, 09:18
1695
0
Реклама

Мінцифра рапортує, що у взаємодії з Міністерством інфраструктури України розпочинають реалізацію пілотного проєкту з впровадження в Україні е-ТТН (електронної товарно-транспортної накладної).

Компанії зможуть швидко, без додаткової паперової тяганини та використання спеціального програмного забезпечення, використовувати переваги е-ТТН завдяки API (прикладний програмний інтерфейс, завдяки якому одна комп'ютерна програма може взаємодіяти з іншою). Для реалізації проєкту вже прийнята необхідна нормативна база.

Разом із впровадженням е-ТТН Україна планує приєднатися до Додаткового протоколу до Конвенції про договір міжнародного автомобільного перевезення вантажів (КДПВ) про електронну накладну. Проєкт відповідного Закону, розроблений за ініціативою Міністерства інфраструктури України, вже внесено до Верховної Ради.

Раніше На податковому комітету Ради обговорили нову концепцію як поетапно вводитимуть контроль за рухом товарів завдяки електронним ТТН. А Мінінфраструктури презентувало нові сервіси на порталі e-transport.gov.ua, в числі яких - й е-ТТН.

До речі, сучасний професійний сервіс Liga:Report дозволяє легко та оперативно подати податкову, фінансову та статистичну звітність онлайн.

Візьміть під контроль усі ризики, з якими зіштовхується ваша компанія. Спробуйте LIGA360 - екосистему хмарних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. Спробувати.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини