Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Чи підніматимуть ціну на електрику для населення до рівня промисловості — НКРЕКП

7 травня 2020, 08:45
1693
0
Реклама

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), спростовує інформацію про нібито підвищення тарифів на електроенергію. Про це йдеться в повідомленні на Фейсбук-сторінці відомства.

У НКРЕКП пояснили, що під час круглого столу 5 травня щодо кризового стану в енергетиці були представлені можливі сценарії фінансового збалансування на ринку електричної енергії. Зокрема, мова йшла про стабілізацію рівня оптових цін, сценарії зниження "зелених" тарифів, поступове вирівнювання тарифів для різних категорій споживачів та про інші заходи.

"Комісія, як і вся енергетична спільнота, завжди послідовно виступала за ліквідацію перехресного субсидіювання на ринку електричної енергії. Втім, з введенням в дію з 1 липня 2019 року нової моделі ринку електричної енергії, тарифи для населення регулюються через механізм покладання спеціальних обов'язків на ринку електричної енергії, який встановлюється відповідним рішенням Кабінету міністрів України", - зазначили у відомстві.

Раніше деякі ЗМІ повідомили, що НКРЕКП пропонує протягом 2-5 років підвищити ціни на електроенергію для населення до рівня промисловості, забезпечивши адресну допомогу вразливим категоріям споживачів.

Читайте також:

- "Уряд обіцяє, що за приєднання до електромереж будуть платити менше";

- "Плату за розподіл газу суттєво знизять для споживачів, які ним не користувались";

- "Чи можуть припинити постачати електроенергію через борги під час карантину".

Для того, щоб уникнути впливу інформаційного шуму і вчасно приймати рішення щодо контролю вашої репутації, використовуйте систему медіамоніторингу Semantrum. Автоматичний моніторинг всіх онлайн та традиційних ЗМІ, інтернет-простору та соцмереж. Замовте тестовий доступ до системи Semantrum.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини