Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Створити власний банк стало значно дешевше

14 травня 2020, 15:55
543
0
Реклама

Національний банк, як повідомляє сайт установи, підтримує рішення Верховної Ради зменшити вимогу до мінімального розміру статутного капіталу банку з 500 до 200 млн грн. Відповідний законопроєкт № 3329-д за ініціативою Національного банку підтримали 333 народних депутати.

Водночас Національний банк отримав право встановлювати для окремих банків та юридичних осіб, які мають намір здійснювати банківську діяльність, диференційований мінімальний розмір статутного капіталу, але не нижче 200 млн грн.

Чинні на сьогодні норми законодавства вимагали від банків поступового збільшення розміру статутного капіталу до 500 млн грн до 11 липня 2024 року. У листопаді 2019 року Національний банк прийняв рішення перенести з 11 липня 2020 року до 1 січня 2021 року термін приведення банками розміру статутного та регулятивного капіталу з 200 до 300 млн грн. Після ухвалення законопроєкту Національним банком будуть унесені відповідні зміни до нормативно-правових актів.

Читайте також:

- "Укрпошта зможе випускати власні картки і відкривати депозити, а соцвиплати і перекази потраплять на поштові рахунки";

- "Псевдопродаж ювелірки є ознакою фінансової піраміди, за що слід блокувати рахунки клієнтів - НБУ";

- "Мінфін назвав банки, через які дозволено платити зарплату бюджетникам";

- "Із червня у кишенях українців задзвенить ще більше після чергової оптимізації Нацбанку".

Не дайте рейдерам нажитися у період кризи! Поставте свої об'єкти нерухомості на моніторинг за допомогою сервісів SMS-маяк і SMS-маяк Земля. Завдяки їм можна оперативно дізнатися про зміни в реєстрі нерухомості (через SMS-повідомлення, електронним листом, або ж через повідомлення в кабінеті користувача). Спробуйте і поставте свою нерухомість на контроль.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини