Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Підприємства і ФОПів не штрафуватимуть за несплату кредитів під час карантину

14 травня 2020, 17:40
604
0
Реклама

Парламентом прийнято за основу проект Закону України про внесення змін до Господарського кодексу України (щодо недопущення нарахування штрафних санкцій за кредитами у період дії карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби COVID-19) (реєстр. № 3297).

Законопроект спрямований на захист суб'єктів господарювання від нарахування у період карантину та у 30-денний період після завершення карантину штрафів і пені за кредитами (позиками).

Задля цього пропонується внести доповнення до Господарського кодексу України, відповідно до яких в разі прострочення позичальником у період дії карантину, встановленого КМУ на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), або/та у тридцятиденний період після дня завершення дії такого карантину виконання грошового зобов'язання за договором, відповідно до якого позичальнику було надано кредит (позику) банком або іншим кредитодавцем (позикодавцем), позичальник звільняється від обов'язків сплатити на користь кредитодавця (позикодавця) неустойку, штраф, пеню за таке прострочення.

Читайте також:

- "Списання дебіторської заборгованості в період карантину: на що зважати";

- "Банк простив борг - подайте річну декларацію про доходи";

- "Створити власний банк стало значно дешевше".

Про доступні кредити 5-7-9% для бізнесу розповість матеріал видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН. Для отримання доступу до професійної аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, інших документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть скористатися ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини