Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Оновлення REPORT 4.18.: акцизні операції

20 травня 2020, 09:30
356
0
Реклама

Звірка з Єдиним реєстром акцизних накладних, автоматичне формування Запиту до ДПС за відсутніми витягами, формування даних про реєстраційні ліміти та інші оновлення для легкої роботи бухгалтера. Знайомтесь з травневими оновленнями у сервісі звітності REPORT, що торкнулись операцій з акцизними накладними.

1. Додано нову функцію "Звірка з ЄРАН" (звірка з Єдиним реєстром акцизних накладних) з операцій зі спиртом і пальним.

Функція дозволяє порівняти кількість зареєстрованих АН/РК в сервісі з кількістю зареєстрованих в реєстрі. Після проведення звірки можна автоматично сформувати і надіслати Запит до ДПС за відсутніми витягами.

2. В розділі "Реєстрація акцизних накладних" тепер можна сформувати дані про реєстраційні ліміти. А саме - Ліміт обсягу пального в розрізі УКТЗЕД за Витягом з СЕА РП, а також Ліміт суми податку за Витягом з СЕА РП.

Якщо на поточну дату відсутній Витяг JF14053 чи JF14055, його можна сформувати на цій же сторінці і надіслати Запити до них (JF13053, JF13055).

REPORT - сучасний, зручний і безпечний онлайн-сервіс подання звітності для компаній всіх форм власності. Зручна система ПДВ, розумні підказки, безпечна робота з контрагентами, звірка з ЄРПН, доступ до актуальних вебінарів - комплексна професійна підтримка бухгалтерів від ЛІГА:ЗАКОН. Дізнатися більше про сервіс - за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини