Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кабмін несподівано ліквідував Офіс фінконтролю — хто буде перевіряти бюджетників

22 травня 2020, 12:30
744
0
Реклама

Уряд скасував власне рішення про реорганізацію Державної аудиторської служби та ліквідував Офіс фінансового контролю. Про це йдеться у постанові КМУ від 20.05.2020 р. № 388. Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що у 2020 році замість держаудиторів на ревізії ходитимуть представники Офісу фінконтролю, при цьому чисельність працівників відповідного органу влади скоротиться на 30%. Про це йшлося у постанові № 1025.

Тепер же постановою № 388 скасовано рішення про реорганізацію Державної аудиторської служби та ліквідовано Офіс фінансового контролю.

Кабмін також відкоригував граничну чисельність працівників Держаудитслужби: в апараті ця буде 594 одиниць (в Офісі фінконтролю їх було 800), а в територіальних органах - 2708 (Офіс фінконтролю мав 1512).

Як відомо, раніше Кабмін затвердив Порядок проведення державного фінансового аудиту діяльності суб'єктів господарювання.

Перевірити, чи потрапила ваша компанія до плану перевірок контролюючих органів, можна за допомогою сервісу CONTR AGENT. Оформіть заявку на тестовий доступ.

Читайте також:

- "Чи приймуть декларацію з податку на прибуток, якщо не оприлюднено аудиторський висновок";

- "Кого повинні залишити працювати під час скорочення штату - Держпраці";

- "Немає господарської операції - коригуйте терміново податкову накладну".

Візьміть під контроль усі ризики, з якими зіштовхується ваша компанія. Спробуйте LIGA360 - екосистему хмарних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. Спробувати.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини