Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Із 1 червня змінюється регламент отримання електронних ключів ДПС

26 травня 2020, 18:30
2420
0
Реклама

Із 01.06.2020 р. діятимуть Зміни № 1 до Регламенту КНЕДП ІДД ДПС, які спрощують процедури отримання ЕДП. Також після цієї дати інформаційне наповнення сайту КНЕДП ІДД ДПС буде приведено у відповідність до цих змін.

Зокрема, за оновленим Регламентом для генерації відкритого та особистого ключів на стаціонарному робочому місці або на власному портативному обчислювальному пристрої заявника застосовуватимуть засоби кваліфікованого електронного підпису чи печатки. При цьому генерація здійснюватимуть з використанням технічних засобів заявника. Згенерований особистий ключ користувача захищають паролем на захищеному носії особистих ключів. Відповідальність за забезпечення конфіденційності та цілісності особистого ключа нестиме користувач.

Передача сформованих користувачем запитів здійснюватиметься засобами електронної пошти чи на носієві інформації особисто користувачем або відповідальною особою.

Джерело: сайт КНЕДП ІДД ДПС.

Легкозвітність - це закон. Формуйте звітність та адмініструйте акцизні операції в сервісі онлайн-звітності Liga:REPORT. В травні діє додаткова знижка 20% для юридичних осіб-платників ПДВ.

Дізнатися більше.

Нагадаємо, що із 25 травня відновився прийом в ЦОП.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини