Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Плату за орендовану землю за весь час карантину можуть знизити вдвічі — кого торкнеться

28 травня 2020, 16:40
1761
0
Реклама

У ВРУ зареєстровано законопроект № 3538 про внесення зміни до ПКУ щодо пільг зі сплати земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності на період вжиття невідкладних заходів у боротьбі з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Законопроектом пропонується встановити, що плата за землю (земельний податок та орендна плата за земділянки державної та комунальної власності) за земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди, фізичних або юридичних осіб, та використовуються ними в господарській діяльності, сплачується у розмірі 50% на період, який буде прямо прив'язаний до закінчення карантину.

Нагадаємо, що зараз діє норма п. 52-4 підрозділу 10 розділу ХХ ПКУ, згідно з яким плата за землю не нараховується та не сплачується за період з 1 березня по 31 березня 2020 року за ділянки, що використовуються в господарській діяльності. Відповідно податківці вважають, що фізособа не вправі скористатися звільненням на час карантину від плати за взяту в оренду землю.

Читайте також

- "У Мін'юсті назвали головні захисні механізми від земельних рейдерів";

- "Держгеокадастр змінив структуру Публічної кадастрової карти - кому це вигідно";

- "Податківці нагадують ріелторам про необхідність повідомляти про оренду нерухомості".

Не дайте рейдерам нажитися у період кризи Поставте свої об'єкти нерухомості на моніторинг за допомогою сервісів SMS-маяк і SMS-маяк Земля. Завдяки їм можна оперативно дізнатися про зміни в реєстрі нерухомості (через SMS-повідомлення, електронним листом, або ж через повідомлення в кабінеті користувача). Спробуйте і поставте свою нерухомість на контроль зараз.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини