Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Ваучер на навчання безробітних не повинен "згорати" через карантин — КМУ

5.06.2020, 13:30
286
0

Договір про навчання укладається між закладом освіти та особою протягом 90 днів після видачі ваучера
Договір про навчання укладається між закладом освіти та особою протягом 90 днів після видачі ваучера

Кабмін постановою № 408 вніс зміни до Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці (далі - Порядок № 207).

Зміни внесли у зв'язку із запровадженням карантину в країні. В результаті цього п. 11 Порядку № 207 доповнили новим абзацом.

У доповненому абзаці мова йде про те, що для осіб, які отримали ваучер до початку або у період дії карантину, встановленого КМУ, строк укладення договору про навчання продовжать на період дії карантину та 30 днів після його відміни.

Відповідно до вище зазначених змін в новій редакції виклали і договір, який є додатком до Порядку № 207.

Джерело: Постанова КМУ "Про внесення змін до Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці" від 27.05.2020 р. № 408.


Как организовать обучение работников? Как оформить это документально? Нужно облагать НДФЛ суммы, уплаченные предприятием за обучение работников, обо всем этом узнавайте по ссылке.

Для получения доступа к аналитике издания БУХГАЛТЕР&ЗАКОН и прочим документам информационно-правовой системы ЛІГА:ЗАКОН - воспользуйтесь ТЕСТОВЫМ доступом и оцените удобство и скорость поиска необходимых вам материалов.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар