Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Правила роботи ринків під час карантину знову змінено – чого очікувати

10.06.2020, 16:05
3349
0

Нові вимоги щодо роботи ринків під час карантину набрали чинності з 8 червня 2020 року
Нові вимоги щодо роботи ринків під час карантину набрали чинності з 8 червня 2020 року

Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 6 червня 2020 року № 34 затверджені нові Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів з торгівлі на ринках, на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Зберіглася вимога про те, що допуск працівників ринку, суб'єктів господарювання та їх працівників, які здійснюють торгівлю на ринках, здійснюється виключно за наявності вдягнутого респіратора або захисної маски, у тому числі виготовленої самостійно, та проходження температурного скринінгу. Допуск відвідувачів - також лише у масках, але їм температуру більше не будуть міряти.

Зате скасували вимогу про наявність захисних екранів між продавцями і покупцями із плівки або пластику. Чим викликано скасування такої вимоги, запровадженої нещодавно Постановою № 21, не уточнюється.

Зберегли правило, за яким дозволяється одночасне перебування відвідувачів ринку з розрахунку не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі території ринку.

Зате новим є правило, за яким обмеження контакту між працівниками та відвідувачами повинно здійснюватись шляхом організації обслуговування з дотриманням принципу соціального дистанціювання (1,5 метри).

До речі, для підприємців є відмінний помічник, який самостійно розраховує та сплачує податки, - бот-бухгалтер ReporTaх.

Читайте також:

- "Як відкликати працівників з карантинних відпусток чи дистанційної роботи - Держпраці

- "За що пасажирів не пускатимуть до транспорту, а перевізників будуть штрафувати - МОЗ

- "До відновлення авіаперевезень - менше двох тижнів: які країни прийматимуть українців

Щоб не пропустити інформацію про прийняття змін до законодавства або появу роз'яснень податківців по вашій темі - встановіть їх на контроль в LIGA360. Щойно вони вступлять в силу - ви автоматично отримаєте сповіщення. Ці та інші можливості доступні бухгалтеру в LIGA360. Спробуйте зараз - замовляйте тестовий доступ.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар