Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

За відсутності доходів єдинникам не потрібно подавати податкову декларацію

12.06.2020, 15:20
1458
0

Проте платники єдиного податку третьої групи мають зважати, що вони наростаючим підсумком декларують отриманий ними раніше дохід
Проте платники єдиного податку третьої групи мають зважати, що вони наростаючим підсумком декларують отриманий ними раніше дохід

ФОП - платники єдиного податку, які не отримували протягом звітного періоду доходи та не мають об'єктів оподаткування, які треба декларувати, не зобов'язані подавати податкову декларацію платника єдиного податку ФОП. Такої позиції притримуються податківці в роз'ясненні із категорії 107.01.07 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua).

Проте є окремі нюанси для платників єдиного податку третьої групи. Якщо у них протягом звітного періоду відсутні доходи, які підлягають оподаткуванню єдиним податком, але у попередніх звітних періодах цього ж року було отримано та задекларовано дохід, то за поточний звітний період вони мають знову наростаючим підсумком задекларувати отриманий ними раніше дохід (без сплати єдиного податку).

Платники єдиного податку:

- першої та другої груп подають податкову декларацію у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду, в якій відображають обсяг отриманого доходу, щомісячні авансові внески (п. 296.2 ПКУ).

- третьої групи - у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду (п. 296.3 ПКУ).

Максимально просто, а головне дистанційно та безпечно, можна подати всі види податкової звітності за допомогою сервісу Liga:REPORT. Скористайтесятестовим доступом до сервісу Liga:REPORT і оцініть його переваги.

Нещодавно Держслуба зайнятості надала ФОП покрокову інструкцію для отримання допомоги по частковому безробіттю. А із 3 червня діє механізм списання недоїмки із ЄСВ за 2017-2020 роки для "сплячих" ФОП.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар