Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як формувати спеціальні вимоги до претендентів на посади держслужби категорій "Б" і "В"

16.06.2020, 10:15
575
0

При розробленні спеціальних вимог радять визначати від трьох до п'яти вимог до компетентності
При розробленні спеціальних вимог радять визначати від трьох до п'яти вимог до компетентності

На допомогу кадрових службам держорганів НАДС підготувало Методрекомендації щодо визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад держслужби категорій "Б" і "В". Їх затвердили наказом від 04.06.2020 р. № 94-20.

Спеціальні вимоги рекомендують визначати з урахуванням спеціальних законів, що регулюють діяльність відповідного держоргану, положення про держорган, завдань та змісту роботи, яку зобов'язаний виконувати державний службовець відповідно до положення про структурний підрозділ та посадової інструкції. Їх описують за рівнем деталізації, достатнім для відбору осіб, які претендують на зайняття посад держслужби, з одночасним зазначенням компонентів кожної такої вимоги.

При розробленні спеціальних вимог радять визначати від трьох до п'яти вимог до компетентності, які відповідають категорії посади, а також завданням та обов'язкам за посадою, необхідним для забезпечення ефективного виконання завдань і функцій структурним підрозділом та/або держорганом.

Також рекомендують формувати заявку на добір персоналу, в якій треба зазначати:

- інформацію про посаду (посади) відповідно до положення про держорган, положення про структурний підрозділ, посадової інструкції, структури, штатного розпису;

- завдання та обов'язки за посадою, необхідні для забезпечення ефективного виконання завдань і функцій структурним підрозділом та/або держорганом;

- вимоги до досвіду роботи, освіти, професійних знань, компетентностей особи, яка здатна ефективно виконувати завдання та обов'язки за посадою.

Стежите за усіма новинами по темі "Зарплата та кадри"? Отримайте доступ до LIGA360 і відстежуйте інформацію за тематикою, обирайте ЗМІ, яким довіряєте та сформуйте свою індивідуальну стрічку новин. Отримайте вільний доступ до LIGA360, якщо користуєтеся принаймні одним з продуктів ЛІГА:ЗАКОН.

Читайте також:

- "Нові посадові оклади в місцевих радах діють із 12 червня";

- "Кабмін визначив, чию зарплату не можна обмежувати під час карантину".

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар