Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Податковий борг до 1020 гривень сплачується самостійно

19.06.2020, 10:15
206
1

У такому разі не варто очікувати на податкову вимогу
У такому разі не варто очікувати на податкову вимогу

За наявності у платника податків податкового боргу до 1020 гривень податківці вимогу йому не надсилають, але при цьому на заборговану суму нараховують штрафи. На це звернули увагу в ГУ ДПС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.

Податкову вимогу надсилають (вручають) платнику тільки у випадку несплати узгодженої суми грошового зобов'язання в установлені строки, якщо сума податкового боргу перевищує 60 НМДГ (від 1020 гривень). Саме так вказано у п. 59.1 ПКУ.

Таку податкову вимогу надсилають не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати суми грошового зобов'язання. Якщо після направлення (вручення) податкової вимоги сума податкового боргу змінилась, але податковий борг не був погашений в повному об'ємі, податкову вимогу додатково платнику не надсилають.

До того ж у суб'єкта господарювання з незначною сумою податкового боргу (до 1020 гривень) не виникає право податкової застави.

На скільки зміняться із 2021 року штрафи за несплату податків читайте у виданні БУХГАЛТЕР&ЗАКОН за посиланням.

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та інших документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Зверніть увагу, що податківці із 1 липня надсилатимуть вимоги про недоїмку із ЄСВ по-новому.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар