Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

МОЗ просить жорсткий контроль за карантинними обмеженнями та тотальні штрафи

19.06.2020, 13:50
2372
0

Інакше не вдасться змусити громадян виконувати правила карантину
Інакше не вдасться змусити громадян виконувати правила карантину

МОЗ ініціює жорсткий контроль за дотриманням карантину через погіршення ситуації з COVID-19. Про це заявив Міністр охорони здоров'я України заявив на щоденному брифінгу.

Все через те, що 19 червня в Україні зафіксовано новий антирекорд захворювань на коронавірусну хворобу COVID-19 - 921 випадок за добу.

Окрім змін до карантину, які Уряд прийняв на минулому засіданні, також будуть ініціювати максимально жорсткий контроль за дотриманням карантину. В умовах адаптивного карантину в окремих регіонах запровадять жорсткі обмеження, а для цього будуть скликати регіональні комісії та приймати рішення.

Міністр переконаний, що контроль за дотриманням карантину потрібно посилити і притягувати винних до відповідальності. Зокрема, залучать Нацполіцію та Держпродспоживслужбу, які перевіряють роботу закладів і поведінку людей у громадських місцях.

Крім того, МОЗ виступає за обмеження роботи деяких закладів, наприклад, нічних клубів. Ініційований МОЗ жорсткий контроль включатиме, зокрема, накладання штрафів на порушників карантинних обмежень.

Стежите за усіма новинами по темі "Карантинні обмеження"? Отримайте доступ до LIGA360 і відстежуйте інформацію за тематикою, обирайте ЗМІ, яким довіряєте та сформуйте свою індивідуальну стрічку новин. Отримайте вільний доступ до LIGA360, якщо користуєтеся принаймні одним з продуктів ЛІГА:ЗАКОН.

Нагадаємо, що адаптивний карантин продовжений до 31 липня, мораторій на перевірки також.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар