Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Вантажівкам заборонили пересування дорогами у спеку, це контролюватимуть спеціальні мобільні групи

19.06.2020, 14:50
737
0

До кінця літа на дорогах будуть діяти спеціально мобільні групи, які полюватимуть на порушників заборони
До кінця літа на дорогах будуть діяти спеціально мобільні групи, які полюватимуть на порушників заборони

Кабінет Міністрів підтримав проєкт розпорядження щодо вжиття заходів з недопущення руйнування автомобільних доріг у період підвищеної температури повітря. Було доручено Державному агентству автомобільних доріг, Нацполіції, місцевим органам виконавчої влади в межах компетенції прийняти заходи, щоб обмежити рух транспортних засобів масою понад 24 тонни і з навантаженням на вісь більше ніж 7 тонн при температурі повітря понад 28 градусів Цельсія на автошляхах у населених пунктах з 8 до 20 години. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі народний депутат О.Гончаренко.

"Проєкт акта спрямований на збереження автомобільних доріг загального користування та використання їх відповідно до технічних умов експлуатації. Продовження автоматичного вагового контролю транспортних засобів є елементом забезпечення безпеки дорожнього руху та забезпечення збереження автомобільних доріг, які ми зараз будуємо", - зазначив на засіданні уряду очільник МВС Арсен Аваков, прощо повідомляє Укрінформ.

Також, як уточнив А. Аваков, цим документом доручається Державній службі з безпеки на транспорті, Нацполіції разом із СБУ, починаючи з 20 червня і до 31 серпня, забезпечити роботу спільних мобільних груп з метою виявлення фактів порушень правил проїзду транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні.

Підприємствам-перевізникам корисними будуть публікації модуля ситуацій ІПС ЛІГА:ЗАКОН (спробуйте тестовий доступ): "Організація праці водіїв вантажного автотранспорту, час праці та відпочинку", "Правові засади вантажних автоперевезень", "Документальне оформлення роботи автомобіля", "Оформлення подорожнього листа вантажного автомобіля".

Радимо також ознайомитися з наступними аналітичними матеріалами:

- "Договір позички автівки: ризики, облікові й податкові наслідки";

- "ТТН: коротко про головне";

- "Оновлено правила перевезення вантажів - можна складати електронну ТТН";

- "Автомобільні "дрібниці" на підприємстві: обліковуємо вогнегасники й автохімію";

- "Техобслуговування сідлових тягачів і напівпричепів: чи є витрати у ФОП-загальносистемника".

Для отримання доступу до професійної аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, інших документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть скористатися ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар