Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Cтолична влада повністю оновила правила карантину— можна притискатися у чергах і заходити в кафе

24.06.2020, 11:35
4887
0

Столична влада виклала у новій редакції усі вимоги стосовно протиепідемічних заходів у роботі суб’єктів господарювання
Столична влада виклала у новій редакції усі вимоги стосовно протиепідемічних заходів у роботі суб’єктів господарювання

У Києві закладам кафе, ресторанам та іншим закладам громадського харчування дозволили приймати гостей усередині приміщень. Таким закладам ще заборонено відкривати дитячі кімнати, проводити банкети (максимум - 10 осіб), відкривати буфети самообслуговування і готувати їжу на відкритих кухнях. Про це йдеться у розпорядженні керівника робіт з ліквідації наслідків НС від 22.06.2020 р. № 58.

Відвідувачі закладів громадського харчування можуть увійти в приміщення тільки в супроводі персоналу. Люди з підвищеною температурою або ознаками ГРВІ не будуть допускатися на територію закладів харчування. Також кафе та ресторани повинні встановити антисептики, рідке мило, паперові рушники, проводити вологе прибирання на кухні та літніх майданчиках тощо. Використані маски та рукавички потрібно збирати окремо. Працівники зобов'язані обслуговувати гостей в масках і рукавичках. Гості повинні бути в масці, коли заходять в заклад і пересуваються по ньому.

Усі ці зміни внесено до розпорядження столичного керівника робіт з ліквідації наслідків НС від 23.05.2020 р. № 47.

Також у новій редакції викладено додатки до розпорядження № 47:

1. Умови в'їзду на територію міста Києва та виїзду з неї громадян і транспортних засобів;

2. Вимоги щодо якості реалізації продуктів харчування [тепер вони спільні для всіх суб'єктів господарювання, без поділу на сфери бізнесу - Ред.];

3. Обмежувальні заходи для населення у зв'язку з ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації;

4. Перелік діяльності суб'єктів господарювання, розташованих у зоні надзвичайної ситуації, яка передбачає роботу з відвідувачами та зупиняється тимчасово до окремого розпорядження;

5. Особливий порядок проведення профілактичних і протиепідемічних, у тому числі дезінфекційних, та інших заходів [тепер він єдиний для всіх юридичних осіб, без поділу на окремі сфери - Ред.];

6. Особливий порядок проведення профілактичних і протиепідемічних, у тому числі дезінфекційних, та інших заходів, пов'язаних із самоізоляцією осіб на території міста Києва;

7. Рекомендації щодо проведення заходів щодо антисептики та дезінфекції на території міста Києва.

Серед іншого, з Обмежувальних заходів викреслили згадки про заборону наявності споживачів у приміщенні із розрахунку більше ніж 1 особа на 10 кв. м та зменшення відстані менше 1,5 м між відвідувачами, які очікують дозволу на вхід до приміщень (територій), перебувають у касовій та/або прикасовій зонах.

Також у розпорядженні № 58 у категоричній формі стверджується, що о 10 годині чи пізніше починається у період карантину робота субєктів господарювання, яким постанова КМУ № 500 лише рекомендувала такий перенос, зокрема тим, хто здійснює оптову і роздрібну торгівлю.

Практичні поради та алгоритми щодо роботи закладів громадського харчування шукайте в публікаціях модуля ситуацій ІПС ЛІГА:ЗАКОН (спробуйте тестовий доступ):

- "Медогляд працівників закладу ресторанного господарства";

- "Режим роботи закладу ресторанного господарства";

- "Обслуговування споживачів в закладі ресторанного господарства";

- "Санітарні правила (норми) для закладу ресторанного господарства".

Більше інформації про те, як бізнесу попередити наслідки кризової ситуації вже сьогодні, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН. Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте зважені рішення вже сьогодні.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар