Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кабмін знову змінив карантинні обмеження

26 червня 2020, 13:05
7162
0
Реклама

Як інформує Урядовий портал, Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров'я і вніс зміни до норм, які регламентують карантин. Зокрема, передбачається заборона роботи кінотеатрів до 1 липня, а з 2 липня - дозвіл на їх роботу, але з наповненістю не більше 50%. При цьому запроваджуються зміни до порядку самоізоляції при перетині кордону та інші зміни.

Візьміть під контроль усі ризики, з якими зіштовхується ваша компанія. Спробуйте LIGA360 - екосистему хмарних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. Спробувати.

"Пропонуємо передбачити, що центри надання адміністративних послуг самостійно визначають час початку своєї роботи; виключити з випадків обов'язкової самоізоляції та/або обсервації учасників вступних випробувань, зокрема для вступу через освітні центри "Крим-Україна" та "Донбас-Україна"; а також - запровадити заборону роботи кінотеатрів до 1 липня, а з 2 липня - дозволити їх роботу з наповненістю не більше 50% та за умови дотримання інших чітких вимог", - наголосив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час позачергового засідання уряду, 25 червня.

Зокрема, рішення Кабінету Міністрів передбачає також:

- можливість припинити режим самоізоляції або обсервації для іноземців, які перетнули державний кордон та/або контрольні пункти пропуску з тимчасово окупованої території у разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено після перетину державного кордону або пунктів в'їзду;

- уточнення щодо поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування для іноземців та осіб без громадянства, що перетинають державний кордон, в частині його видачі страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією - партнером на території України (асистанс), та покриття витрат, пов'язаних з лікуванням COVID-19, обсервацією, діючого на строк перебування в Україні.

Бухгалтерам та підприємцям допоможуть ефективно діяти в умовах карантинних обмежень матеріали сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух" (скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом):

- "Кризова оренда: облік поступок (Частина 1)";

- "Кризова оренда: облік поступок (Частина 2)";

- "Допомога на дітей ФОПу: кому "світить" і як отримати";

- "Несвоєчасна виплата зарплати: розрахунок компенсації";

- "ЄСВ під час карантину: практичні ситуації";

- "Допомога по частковому безробіттю на період карантину: як отримати".

Більше інформації про те, як бізнесу попередити наслідки кризової ситуації вже сьогодні, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН. Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте зважені рішення вже сьогодні.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини