Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кабмін прийняв зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби

10.07.2020, 15:40
4495
0

Зміни дозволять використовувати результати тестування без огляду на час карантину
Зміни дозволять використовувати результати тестування без огляду на час карантину

Кабінет Міністрів України прийняв зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби. Про це повідомляє Фейсбук-сторінка "Реформа державного управління".

За словами міністра КМУ Олега Немчінова, за чинним Порядком кандидати на посади державної служби мають право протягом шести місяців використовувати результати тестування. Але у зв'язку із зупиненням дії положень Закону "Про державну службу" в частині проведення конкурсів на посади державної служби суттєво скоротився період, протягом якого учасники конкурсу можуть скористатися такими результатами.

Прийняття змін дозволить кандидатам скористатися результатами тестування, не враховуючи строк, на який було призупинено процедуру проведения конкурсів на посади державної служби.

Детальніше про традиційне прийняття на посади держслужби - у публікаціях модуля ситуацій ІПС ЛІГА:ЗАКОН: "Державні службовці" та "Прийняття на державну службу, проведення конкурсу". Спробуйте тестовий доступ.

Нагадаємо, що 18 квітня 2020 року набув чинності Закон № 553, яким тимчасово призупинені норми Закону України "Про державну службу" в частині конкурсного добору на посади державної служби. Натомість введена процедура тимчасового добору на посади державної служби шляхом укладання строкового контракту. Дана процедура діє впродовж карантину і 30 днів по його закінченні, вона відрізняється від традиційного конкурсу на зайняття посад державної служби.

У першу чергу, не відбуваються класичні етапи оцінювання кандидатів, їх компетентностей. Також не відбувається традиційних тестувань, виконання ситуативних завдань. Натомість збережено елемент співбесіди. За результатами проведених співбесід суб'єкт призначення або керівник державної служби державного органу визначається щодо укладання з таким претендентом строкового контракту на відповідну посаду державної служби. Така особа в статусі державного службовця повноцінно виконує функції на час дії контракту, але не більше чотирьох місяців після його відміни.

Зверніть увагу також на наступні повідомлення:

- "Для державної служби буде створено кадровий резерв - хто потрапить і кому вигідно";

- "НАЗК почало моніторинг повідомлень про люксусові автомобілі та маєтки чиновників";

- "Для визначення тарифів на транспортні послуги створять окремий орган влади";

- "Бюро економічної безпеки - новий правоохоронний орган із зарплатами від 20 прожиткових мінімумів".

Візьміть під контроль усі ризики, спробуйте LIGA360 - екосистему хмарних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для ефективної роботи в умовах кризи. Спробувати.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар