Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Неподання копій форми № 1ДФ за відокремлені підрозділи не загрожує штрафом

10.07.2020, 16:50
339
0

Йдеться про копію окремої порції ф. № 1ДФ за відокремлений підрозділ юрособи, який не уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) ПДФО
Йдеться про копію окремої порції ф. № 1ДФ за відокремлений підрозділ юрособи, який не уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) ПДФО

Податковий розрахунок за ф. № 1ДФ у вигляді окремого витягу за невповноважений відокремлений підрозділ подає юрособа до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням та надсилає копію такого розрахунку до контролюючого органу за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу. Обов'язок прописаний в пп. "б" п. 176.2 ПКУ.

У випадку неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не в повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками ф. №1ДФ, якщо такі недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов'язань платника ПДФО та/або до зміни платника ПДФО, може слідувати штраф в розмірі 1020 гривень (п. 119.1 ПКУ).

Однак штрафів за неподання копій податкових розрахунків норми ПКУ не передбачають.

Про це нагадали в ГУ ДПС у Дніпропетровській області.

Подавати податкову та статистичну звітність в умовах віддаленої роботи допоможе продукт Liga:REPORT. Спробуйте і переконайтесь, робота у віддаленому режимі не стане на заваді ефективності вашої команди.

Ми уже повідомляли, що із 1 липня змінено порядок заповнення форми № 1ДФ. Саме з цієї дати діє наказ Мінфіну від 26.05.2020 р. № 241, який відкоригував Довідник ознак доходів фізичних осіб.

Практичні ситуації під час заповнення форми № 1ДФ віднайдете у статті сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар