Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Про видачу працівнику листка непрацездатності роботодавець дізнаватиметься автоматично

15.07.2020, 16:45
1828
0

Кожному зареєстрованому листку непрацездатності автоматично присвоять унікальний номер
Кожному зареєстрованому листку непрацездатності автоматично присвоять унікальний номер

До кінця 2020 року обіцяють реалізувати електронні лікарняні. Цієї новиною нещодавно поділився заступник міністра охорони здоров'я з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

МОЗ зробив черговий крок і підготував проект наказу "Про затвердження порядку видачі, продовження та обліку документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність".

Тимчасову непрацездатність застрахованих осіб засвідчуватимуть листком непрацездатності, виданим з використанням засобів вебсервісу Електронного реєстру листків непрацездатності (далі - ЕРЛН).

Кожному зареєстрованому в ЕРЛН листку непрацездатності автоматично присвоять унікальний номер у випадку непрацездатності за результатами внесення даних про тимчасову непрацездатність.

Після реєстрації листка непрацездатності в ЕРЛН пацієнту (його законному представнику) за його бажанням можуть надавати належним чином засвідчене особою, що видана листок непрацездатності, повідомлення про реєстрацію листка непрацездатності у паперовій формі з зазначенням єдиного реєстраційного номеру листка непрацездатності.

Інформуватимуть пацієнта про видачу листка непрацездатності ПФУ в день реєстрації даних про тимчасову втрату працездатності в ЄРЛН через електронний кабінет застрахованої особи на вебпорталі електронних послуг ПФУ, за допомогою СМС або іншими засобами телекомунікацій.

У день видачі листка непрацездатності автоматично формується та надсилається в електронний кабінет роботодавцю, який є страхувальником непрацездатної особи, відповідне повідомлення в електронній формі про видачу листка непрацездатності.

З LIGA360 всі бухгалтерські справи в порядку. Електронна звітність, перевірка контрагентів та уся інформаційно-правова база для впевненої роботи. Переконайтеся в надпотужних можливостях самі - замовляйте тестовий доступ до рішення LIGA360 Бухгалтер.

Читайте також:

- "Фонд соцстраху озвучив обмеження у видачі листків непрацездатності";

- "Оперативність фінансування лікарняних та декретних пришвидшили".

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар