Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чи можна продавати пиво в кредит — позиція податківців

22 липня 2020, 10:25
467
0
Реклама

Продавець пива, на догоду бажаючим придбати його товар з відстроченням платежу, звернувся до фіскалів із запитом про можливість втілення такого формату реалізації свого товару:

Чи можлива реалізація підакцизних товарів кінцевим споживачам на умовах післяплати з проведенням даної операції через РРО та видачею покупцю рахунку на оплату та розрахункового документа (фіскального чека), де буде вказана форма оплати "кредит / післяплата / відстрочення платежу", та подальшою їх оплатою покупцем (фізичною особою) на розрахунковий рахунок продавця шляхом безготівкового перерахування коштів з особистого карткового рахунку покупця, оплати згідно рахунку через касу банку або оплати через систему "Приват 24" або через банківський термінал?

У головному податковому відомстві такий варіант оформлення розрахунків визнали прийнятним з точки зору законодавства про РРО (Закон № 265), але не у випадку із пивом.

При оформлені продажу пива в кредит таким чином порушуються норми іншого профільного "алко-тютюнового" законодавства (Закон № 481), яке не дозволяє реалізацію несплачених підакцизних товарів, у тому числі за місцем фактичного розташування місця торгівлі.

Докладніше про "Підакцизний товар "Пиво": регулювання виробництва та реалізації" можна дізнатися з модуля Ситуації ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Поспішайте скористатися тестовИм доступом і оцініть зручність та швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Джерело: ІПК ДПСУ від 03.07.2020 р. № 2690/6/99-00-07-05-02-06/ІПК

Більше відповідей ДПС на запитання платників податків з усіх напрямків чинного податкового законодавства можна отримати в модулі "База податкових знань" ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Скористайтеся для цього тестовим доступом.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини