Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ДПС назвала умову застосування єдинником кешбеку та бонусів для своїх покупців

29.07.2020, 10:20
280
0

Як єдинникам в чеку РРО відображати бонус лояльному покупцю — позиція податківців
Як єдинникам в чеку РРО відображати бонус лояльному покупцю — позиція податківців

Якщо єдинник бажає встановити програму лояльності, наприклад, уклавши договір с банком про зарахування покупцю бонусів за розрахунки карткою, то йому, перш за все, необхідно подбати про наявність у чеку РРО усіх обов'язкових реквізитів. Зокрема, обов'язково повинні бути вказані форма оплати та загальна вартість придбаних товарів (наданих послуг).

Такий вердикт податківців по відповідному запиту платника єдиного податку.

При цьому, чек може містити і додаткову інформацію (у т.ч. про знижки та бонуси) та от "технічну реалізацію" такого роду програм лояльності слід погоджувати саме з обслуговуючим банком - підкреслюють у

Докладніше розібратися із застосовуванням РРО та платіжних терміналів допоможе матеріал видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН "Інтернет-магазин: як оформити розрахунки". Для отримання доступу до професійної аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, інших документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть скористатися ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

А от щодо суми, яка поповнить склад доходів єдинника, контролери уточнюють - включається загальна сума грошових коштів, що надійшла на розрахунковий рахунок у звітному періоду, окрім "транзитних" коштів

Джерело: ІПК ДПС України від 10.07.2020 р. № 2774/6/99-00-07-05-01-06/ІПК

Більше відповідей ДПС на запитання платників податків з усіх напрямків податкового законодавства читайте в модулі "База податкових знань" ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Скористайтеся для цього тестовим доступом.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар