Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Із 1 серпня у Києві подорожчає електроенергія для малого бізнесу

31.07.2020, 09:35
1960
1

Тарифи на електроенергію для населення не змінилися
Тарифи на електроенергію для населення не змінилися

У столиці вартість електроенергії для малих непобутових споживачів, до категорії яких не належить населення, із 1 серпня збільшиться в середньому на 6%. Це пов'язано зі змінами тарифів на передачу і розподіл, які ухвалила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Тарифи на електроенергію для населення не змінилися. Про це повідомляє Офіційний портал Києва.

Малими непобутовими споживачами до 31.12.2020 р. вважають споживачів, які купують електроенергію для власного споживання, не є побутовими споживачами та електроустановки яких приєднані до електричних мереж із договірною потужністю до 150 кВт. Тариф для них розраховується на основі 4 складових:

1. Тариф на розподіл електроенергії - затверджується окремо для кожного оператора системи розподілу (ОСР), змінюється з 1 серпня.

2. Тариф на передачу електроенергії - тариф ДП "Укренерго" зросте на 54,6% і становитиме 240,23 грн/МВт·год, а не 155,4 грн/МВт·год, як зараз.

3. Прогнозована середня закупівельна ціна електроенергії - залишається без змін.

4. Тариф на послуги постачальника універсальної послуги - залишається без змін.

Рахунки з новими сумами малі непобутові споживачі отримають вже у липні. Постачальник YASNO навів на своєму сайті ціни на універсальні послуги для малих непобутових споживачів.

Детальніше про вартість та облік електроенергії в господарській діяльності читайте в матеріалах сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух" (скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом):

- "Облік загальновиробничих витрат: склад, класифікація та розподіл";

- "Калькулювання собівартості: зміст, об'єкти й статті";

- "Орендар компенсує вартість комунальних послуг й електроенергії орендодавцю: чи нараховувати ПДВ";

- "Податкова накладна на електроенергію виписана 15-го числа: чи можуть контролери зняти податковий кредит".

Не дайте рейдерам нажитися у період кризи! Поставте свої об'єкти нерухомості на моніторинг у сервісі SMS-Маяк. Сервіс миттєво проінформує про зміни статусу об'єктів нерухомого майна у вигляді сповіщення в особистому кабінеті, sms-повідомлення чи email-листа. Поставити на моніторинг зараз.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар