Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Філії не подають податкові декларації з плати за землю — ДПС

5 серпня 2020, 16:45
408
0
Реклама

ГУ ДПС у Дніпропетровській області звернуло увагу, що податкові декларації з плати за землю за місцем знаходження земельних ділянок подають юрособи - власники та землекористувачі таких земельних ділянок.

Адже до власників земельних ділянок відносять юридичні та фізичні особи (резиденти і нерезиденти), які відповідно до закону набули права власності на землю в Україні, а також територіальні громади та держава щодо земель комунальної та державної власності відповідно, а землекористувачами - юридичні та фізичні особи (резиденти і нерезиденти), яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності, у тому числі на умовах оренди (п. 14.1.34, 14.1.73 ПКУ).

Натомість згідно із ст. 95 ЦКУ філія - відокремлений підрозділ юрособи, що розташований поза її місцезнаходженням і здійснює всі або частину її функцій. Філії та представництва не є юрособами.

Подавати податкову та статистичну звітність в умовах віддаленої роботи допоможе продукт Liga:REPORT. Спробуйте і переконайтесь, робота у віддаленому режимі не стане на заваді ефективності вашої команди.

Читайте також:

- "Передача ділянки в оренду позбавляє пільги з земельного податку - ДПС";

- "В якому випадку єдинники сплачують земельний податок із 1 липня - ДПС";

- "Кабмін змінив Типовий договір оренди землі".

Щоб не пропустити інформацію про прийняття змін законодавства або появу роз'яснень податківців по вашій темі - встановіть їх на контроль в LIGA360. Ці та інші можливості доступні бухгалтеру в LIGA360. Спробуйте зараз - замовляйте тестовий доступ.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини