Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ДПС пояснила, як показувати у ф. № 1ДФ оренду плату за землю залежно від цільового призначення землі

23 вересня 2020, 14:25
2010
0
Реклама

Податківці пояснили податковим агентам-орендарям земельних ділянок, за якою ознакою доходу відобразити суми доходів у формі № 1ДФ.

По-перше, податковий агент (юрособа, (її відокремлений підрозділ), який нараховує (виплачує) доходи фізособі за договорами оренди з цільовим призначенням "особисте селянське господарство" та про надання права користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис), відображає такі доходи у ф. 1ДФ під ознакою доходу "195".

По-друге, дохід від надання земельної частки (паю), земельної ділянки не сільськогосподарського призначення в лізинг, оренду або суборенду, відображається під ознакою доходу "106",

Разом з тим у ДПС вказують на те, що для однозначної відповіді необхідно мати документи, в яких вказано цільове призначення землі.

Джерело: ІПК ДПС від 21.08.2020 р. № 3550/ІПК/99-00-04-05-03-06.

Також читайте статтю "Орендна плата за земельну ділянку: правові й облікові особливості" у виданні БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання доступу до професійної аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, інших документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть скористатися ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Унікальна пропозиція: три місяці у подарунок при передплаті професійних видань від ЛІГА:ЗАКОН на 6 або 12 місяців. Для того, щоб скористатися вигідною акційною пропозицією, заповніть, будь ласка, форму зворотнього зв'язку.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини