Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чи коригувати фінрезультат при ремонті основних засобів з нульовою залишковою вартістю — ДПС

25 вересня 2020, 09:20
1489
0
Реклама

У головному податковому відомстві розглянули питання щодо податкових різниць по "особливих" основних засобах - які у податковому обліку повністю замортизовані і їх балансова вартість дорівнює нулю, але в бухгалтерському обліку ці основні засоби мають залишкову вартість за рахунок проведення переоцінки і вони використовуються у виробничій діяльності підприємства.

Оскільки підприємством періодично ремонтує такі ОЗ для підтримання їх в робочому стані і понесені витрати відносить у бухгалтерському обліку на витрати періоду виникло питання - чи слід коригувати фінансовий результат до оподаткування.

На це у відомстві зазначили: коригування не проводиться за такими операціями. Вони відображаються тільки у бухгалтерському обліку.

Докладніше про різниці, на які коригується фінансовий результат, для визначення податку на прибуток можна дізнатися з матеріалу ресурсу Довідники. Для отримання доступу до документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть скористатися ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Джерело: ІПК ДПСУ від 20.08.2020 р. № 3479/ІПК/99-00-05-05-02-06

Більше відповідей ДПС на запитання платників податків з усіх напрямків податкового законодавства читайте в модулі "База податкових знань" ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Скористайтеся для цього тестовим доступом.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини